Štedrý a veselý Blogger Meet vol.2

Už druhýkrát som bola súčasťou stretnutia blogeriek v Košiciach a chcem sa s tebou podeliť o moje dojmy a zážitky.

Foto od http://www.vstrednomveku.sk

Keďže som handmade tvorca a píšem blog prevažne o mojej tvorbe, bola som na tomto stretnutí skôr výnimkou. Krásne na tom bolo to, že som napriek tomu mala pocit, že som zapadla. Aj keď máme každá svoju vlastnú tému, všetky riešime, ako si určiť priority, ako všetko stíhať, ako mať jedinečný štýl, kde nájsť inšpiráciu, ako svoje pôsobenie posunúť na vyšší level.

K týmto témam nám tri “kolegyne” porozprávali svoje skúsenosti a úprimné odporúčania. Mali sme možnosť vypočuť si Eriku (vstrednomveku.sk), Sáru (movebysarula.wixsite.com) a Lindu (lapkinn.com).

Stretnúť toľko aktívnych a kreatívnych žien na jednom mieste bolo veľmi inšpiratívne. Je krásne vidieť, že blogovanie nie je “len hobby”, ale je to skutočná vášeň a možnosť na sebauplatnenie a sebavyjadrenie.

Darčekový balíček od sponzorov Blogger Meet

Naozaj príjemným prekvapením pre mňa bol balíček darčekov od sponzorov podujatia. Kozmetika Dead Sea Minerals, darčeková poukážka Kik, zápisník od košických Výmenníkov a parádny diár Doller.

Aby toho však nebolo málo, na záver oficiálnej časti sa žrebovala tombola o exkluzívnu výhru od sponzora Yves Rocher. A popravde, ani som neverila svojim ušiam, že naozaj bolo vyžrebované moje číslo. To sa mi nestáva vlastne nikdy. 🙂

Výhra v tombole – darček od Yves Rocher

Samozrejme, mala som z výhry radosť, no takúto veľkú nádielku som naozaj nečakala. Preto tento Blogger Meet pre mňa dostal názov štedrý a veselý. Mala som fakt také malé Vianoce. 🙂

Moje naj z balíčka

Všetky produkty ma potešili, ale toto sú jednoznačne moji favoriti – odličovač očí a parfém v kabelkovej veľkosti. Okrem dekoratívnej kozmetiky sú práve toto produkty, ktoré sa u mňa míňajú najrýchlejšie 🙂

Doteraz som Yves Rocher vyhľadávala hlavne pre krásne darčekové balenia a voňavé sprchové gély a teším sa, že vďaka tejto výhre spoznám aj ich ďalšie produkty.


Ako handmade tvorca sa vytešujem aj z takých malých detailov ako je menovka. Je to krásna personalizovaná spomienka na toto podujatie a tie si ja vždy zvyknem nechávať na pamiatku.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať všetkým organizátorkám Blogger Meetu. Veľmi oceňujem ich iniciatívu a profesionalitu. A neviem sa už dočkať ďalšieho pokračovania stretnutí. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.