Lubkasabi Ateliér

Prečo vznikol?

Lubkasabi Ateliér vytvára komunitu kreatívnych ľudí, ktorých podporuje v rozvíjaní svojich talentov, vo vzdelávaní, v úspešnom a aktívnom pracovnom aj osobnom živote.

Cieľom tejto iniciatívy je vytvoriť živú komunitu tvorivých ľudí. Najprv ich prepojiť online a následne organizovať stretnutia naživo. Chceme tvorivým ľuďom poskytnúť priestor sa navzájom spoznať, zistiť ako si vedia byť nápomocní a spolupracovať.

Otvárame unikátny kreatívny coworking

Vyplň dotazník a získaj ako jeden z prvých možnosť pracovať z nášho coworkingu.

Účelom je zistiť možnosti a záujem o ďalšie spôsoby ako podporiť tvorivých ľudí a poskytnúť im priestor sa realizovať a rozvíjať.


Coworking je štýl práce vo flexibilnom zdieľanom pracovnom prostredí. No je to hlavne komunita nezávisle pracujúcich ľudí, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať hodnoty, skúsenosti, nápady a profitovať zo vzájomnej spätnej väzby a networkingu.

Kreatívny coworking Lubkasabi Ateliér ponúkne možnosť rezervovať si pracovné miesto na konkrétny deň aj hodinu. Predstavuje inšpiratívny priestor, kde sa môžete naplno sústrediť na svoju kreatívnu činnosť, nájsť nové nápady a motiváciu pracovať na sebe a zlepšovať sa. Priamo na mieste budú k dispozícii zdarma vybrané materiály k tvorbe, zdroje k vzdelávaniu a možnosť občerstvenia bez dodatočných poplatkov.

Investovať do sebarozvoja sa oplatí. V Lubkasabi Ateliéri však je možnosť barterovej spolupráce. Ak peniaze nie sú to, čo chceš investovať, ale naopak, máš k dispozícii čas, ktorý chceš zmysluplne využiť, prípadne prebytočný tvorivý materiál, ktorý by si rada darovala ďalej. Zároveň je tu možnosť vyskúšať si pracovné miesto a prostredie coworkingu zdarma, kontaktuj nás.

Tvoríme kreatívnu komunitu

Ako virtuálny základ tejto komunity vznikla na Facebooku skupina Lubkasabi Atelier. Rada by som Ťa pozvala, stať sa jej členom a zapojiť sa do diskusie na témy, ktoré my kreatívni ľudia riešime každý deň. 😊

Skupina na Facebooku je priestor pre Teba, je to…
  • virtuálny ateliér pre ľudí tvoriacich vlastnými rukami a srdcom.
  • miesto pre zdieľanie skúseností, aktuálnych podujatí a zaujímavostí z oblasti handmade.
  • možnosť na spoznanie sa online a stretnutia offline.
  • priestor, kde každý má možnosť odprezentovať sa a zdieľať svoju tvorbu, skupina však neslúži na účely pravidelných reklamných príspevkov.

Pripravujeme workshopy

Okrem online ankiet a diskusií už aktuálne organizujeme stretká naživo na rôzne témy, ktoré sa týkajú aktívneho života handmade tvorcu. Tu sú niektoré z nich:

Chceš sa pridať na niektoré z týchto podujatí? Cez tlačidlo nižšie si môžeš pozrieť dostupné podujatia, voľné termíny a vytvoriť rezerváciu.


Čo sa (ne)udialo v Lubkasabi Ateliéri od začiatku roka 2020?

Netreba to asi nejak veľmi komentovať. Všetci vieme, že kvôli Korona-kríze sa toho vo všeobecnosti na Slovensku nedialo veľmi veľa. Teda vlastne, minimálne v oblasti kreatívnych a networkingových “live” podujatí, sa nedialo celkom nič. Je to však veľká škoda, tento čas “stratený” v karanténe. Ako mnohí ďalší, mali sme s Lubkasabi Ateliérom veľa plánov. Chceli…

Pohľad späť na rok 2019 v Lubkasabi Ateliéri

Aký bol rok, kedy vznikla myšlienka, komunita a napokon aj samotný Lubkasabi Ateliér? Január Založila som Facebook skupinu Lubkasabi Ateliér. Skupina je súkromná a všetky žienky v nej poznám, nejde o žiadnych anonymných ľudí, ktorí sú tam náhodou.. Lubkasabi Ateliér vytvára komunitu kreatívnych ľudí, ktorých podporuje v rozvíjaní svojich talentov, vo vzdelávaní, v úspešnom a…


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.