Lubkasabi Ateliér

Prečo vznikol? Iba ďalšia FB skupina?

Lubkasabi Ateliér vytvára komunitu kreatívnych ľudí, ktorých podporuje v rozvíjaní svojich talentov, vo vzdelávaní, v úspešnom a aktívnom pracovnom aj osobnom živote.

Cieľom tejto iniciatívy je vytvoriť živú komunitu kreatívnych ľudí. Najprv ich prepojiť online a následne organizovať stretnutia naživo. Chceme tvorivým ľuďom poskytnúť priestor sa navzájom spoznať, zistiť ako si vedia byť nápomocní a spolupracovať.

Ako virtuálny základ tejto komunity vznikla na Facebooku skupina Lubkasabi Atelier. Rada by som Ťa pozvala, stať sa jej členom a zapojiť sa do diskusie na témy, ktoré my kreatívni ľudia riešime každý deň. 😊

Okrem online ankiet a diskusií už aktuálne organizujeme stretká naživo na rôzne témy, ktoré sa týkajú aktívneho života handmade tvorcu. Tu sú niektoré z nich:

Chceš sa pridať na niektoré z týchto podujatí? Cez tlačidlo nižšie si môžeš pozrieť dostupné podujatia, voľné termíny a vytvoriť rezerváciu.

Skupina na Facebooku je priestor pre Teba, je to…

  • virtuálny ateliér pre ľudí tvoriacich vlastnými rukami a srdcom.
  • miesto pre zdieľanie skúseností, aktuálnych podujatí a zaujímavostí z oblasti handmade.
  • možnosť na spoznanie sa online a stretnutia offline.
  • priestor, kde každý má možnosť odprezentovať sa a zdieľať svoju tvorbu, skupina však neslúži na účely pravidelných reklamných príspevkov.

Realizované stretnutia


Pohľad späť na rok 2019 v Lubkasabi Ateliéri

Aký bol rok, kedy vznikla myšlienka, komunita a napokon aj samotný Lubkasabi Ateliér? Január Založila som Facebook skupinu Lubkasabi Ateliér. Skupina je súkromná a všetky žienky v nej poznám, nejde o žiadnych anonymných ľudí, ktorí sú tam náhodou.. Lubkasabi Ateliér vytvára komunitu kreatívnych ľudí, ktorých podporuje v rozvíjaní svojich talentov, vo vzdelávaní, v úspešnom a…

Čo sa (ne)udialo v Lubkasabi Ateliéri od začiatku roka 2020?

Netreba to asi nejak veľmi komentovať. Všetci vieme, že kvôli Korona-kríze sa toho vo všeobecnosti na Slovensku nedialo veľmi veľa. Teda vlastne, minimálne v oblasti kreatívnych a networkingových “live” podujatí, sa nedialo celkom nič. Je to však veľká škoda, tento čas “stratený” v karanténe. Ako mnohí ďalší, mali sme s Lubkasabi Ateliérom veľa plánov. Chceli…


Noví členovia sa postupne pridávajú a ja pripravujem témy, o ktorých by sme mohli diskutovať, komentovať, zdieľať skúsenosti a uhly pohľadu.
Čo potrebuje handmade tvorca k úspechu? Okrem vlastnej kreativity a usilovnosti aj…
🌺kvalitné fotky, 🌺modelky/modelov, 🌺zákazníkov, 🌺miesto na predaj, 🌺komunitu, 🌺dobré rady, 🌺vzdelávanie, 🌺spätnú väzbu, 🌺inšpiráciu, 🌺spoluprácu, 🌺podporu od rodiny, 🌺podnikateľské zručnosti, 🌺spôsob relaxu (mimo tvorenia😊

O tom všetkom je táto skupina. Pre nadväzovanie kontaktov online na internete a pre ich realizáciu offline v reálnom svete handmade tvorcu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.